KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12116511
nr 1211 6511
Etsning
Stig Borglind (1892-1965), Sverige. Vintervilt, signerad. Motivet: 33x26
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:18:11
1/10 10:58:56
22 okt